portal osiedli, dzielnic i miast

Lêbork - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lêborskie tematy » Forum » Myd³o w p³ynie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Myd³o w p³ynie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
stefan28 
   

Forum Ekspert


Wiek: 33
Do³±czy³: Pon Sty 14, 2019 14:37
Posty: 493
Sk±d: Lipnica

PostWys³any: ¦ro Gru 11, 2019 20:59    Temat postu: Myd³o w p³ynie

Korzystacie z myd³a w p³ynie czy mo¿e bardziej tradycyjnego rozwi±zania? Ja w³a¶nie uwielbiam myd³a w p³ynie bo s± po prostu ¶wietne. S± bardzo delikatnie i przy okazji znacznie bardziej wydajne. Jak szukacie czego¶ sprawdzonego w niskiej cenie to polecam https://le-petit-marseillais.pl/mydla/mydla-w-plynie .
fiol123 
   

Forumowicz


Wiek: 68
Do³±czy³: Czw Maj 30, 2019 17:26
Posty: 144
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Wto Cze 23, 2020 17:51    Temat postu: Re: Myd³o w p³ynie

ja takie akcesoria do higieny i dezynfekcji zazwyczaj zamawiam w tej hurtownia medyczna Jest ¶wietnie wyposa¿ona, ceny ma bardzo konkurencyjne, to bardzo wa¿ne gdy teraz w dobie zarazy potrzebujemy wiêcej takich produktów.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama