portal osiedli, dzielnic i miast

Lębork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Kocham Lębork » Forum » Jakie wybrać studia?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie wybrać studia?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pablo11105 
   

Początkujacy


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lip 19, 2018 16:52
Posty: 5
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 17:12    Temat postu: Jakie wybrać studia?

Cześć, jestem tegorocznym maturzystą niestety nie dostałem się na studia prawnicze na UŚ w Katowicach.Postanowiłem, że w tej sytuacji nie będę się załamywał tylko zdecyduję się na studia związane z transportem w Wyższej Szkole Bankowej
https://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/transport,-spedycja,-magazynowanie
Kierunek tych studiów bardzo mi się spodobał i myślę, że otworzy się przede mną wiele możliwości pracy.Znam sporo ludzi, którzy chodzą do wsb.pl i bardzo są zadowoleni.Nie wiem tylko czy wybrać studia stacjonarne czy niestacjonarne?
Wybierając stacjonarne będę miał problem z mieszkaniem dlatego zwracam się do Was jeśli wiecie coś na temat wynajmu jakiegoś mieszkania w Bydgoszczy to piszcie do mnie.Życzę miłego popołudnia.
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 23:39    Temat postu: Re: Jakie wybrać studia?

Prawidłowo! Nie ma co się załamywać. Dobrze, że masz inne zainteresowania, z którymi możesz powiązać studia. Stacjonarne czy zaoczne? Mogę Ci powiedzieć jak było u mnie. Wybrałam się na zaoczne, bo chciałam od razu pracować. Wiedziałam, że będzie ciężko, ale teraz mam i doświadczenie i studia. Obecnie zdecydowałam się na dalsze, podyplomowe kształcenie na https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ w trybie zdalnym. Rewelacja. Nie muszę dojeżdżać. Tylko łączę się z salą wykładową.
edward3 
   

VIP


Wiek: 30
Dołączył: Nie Sty 03, 2021 15:39
Posty: 1513
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 6:00    Temat postu: Re: Jakie wybrać studia?

„Gdybyś NAGLE stracił źródło dochodu, reputację, pieniądze oraz kontakty...
...co byś zrobił w pierwsze 30 dni, aby zacząć wszystko od nowa?”

Zacznij NOWE ŻYCIE
Spraw, by ludzie sami do Ciebie przychodzili
i korzystali z tego co sprzedajesz.

http://bit.ly/hello-click
Benedykt5987 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Kwi 05, 2022 12:31
Posty: 5
Skąd: lębork

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 12:33    Temat postu: Re: Jakie wybrać studia?

Nie wiem czy studiowanie ma jakikolwiek sens.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama