portal osiedli, dzielnic i miast

Lębork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lęborskie tematy » Forum » Rehabilitacja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rehabilitacja

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zbyszek1937 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pią Lip 13, 2018 21:55
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 22:24    Temat postu: Rehabilitacja

Cześć Wam zdecydowałem się napisać na tym forum, ponieważ mam duży problem z kręgosłupem od jakiegoś czasu bolą mnie i plecy i czuję ból i promieniowanie do lewej nogi.Chciałbym skorzystać z dobrej rehabilitacji zależy mi na profesjonalnych masażach i fizykoterapii.Kolega polecił mi rehabilitacje w tym centrum medycznym https://cm.enel.pl/centrum-medyczne/uslugi-medyczne/rehabilitacja/
Bardzo poleca mi falę uderzeniową czy ktoś z Was miał może ten zabieg?Czy rzeczywiście jest on , aż tak skuteczny i pomocny w bólu?Nigdy jeszcze nie korzystałem z rehabilitacji więc chciałbym wybrać jak najlepszych fachowców i skuteczne zabiegi.
Życzę miłego wieczoru.
sebastian1637 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Pią Sie 10, 2018 20:55
Posty: 4
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 21:32    Temat postu: Re: Rehabilitacja

Polecam rehabilitowałem tam staw skokowy.Bardzo profesjonalna obsługa.
danuta1389 
   

Nowy na forum


Wiek: 29
Dołączył: Czw Sie 23, 2018 16:30
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 21:27    Temat postu: Re: Rehabilitacja

Rehabilitacja bardzo wskazana.
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Skąd: Gdańsk - zaspa

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 22:21    Temat postu: Re: Rehabilitacja

danuta1389 napisał:
Rehabilitacja bardzo wskazana.


Dokładnie. Najlepiej poszukać dobrego rehabilitanta. My początkowo dla babci mieliśmy na NFZ, ale babcia potrzebowała większej ilości spotkań. Także po zakończeniu 10 wizyt zdecydowaliśmy się na prywatnego specjalistę. Kupiliśmy łóżko rehabilitacyjne https://innow.pl/kategoria-produktu/lozka-rehabilitacyjne/ i dzięki temu rehabilitant przyjeżdżał do nas do mieszkania. Zajęcia i masaże bardzo pomogły, także nie zastanawiaj się zbyt długo.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama