portal osiedli, dzielnic i miast

Lębork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lęborskie tematy » Forum » Gdzie po szybką pożyczkę?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gdzie po szybką pożyczkę?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kawartt23 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Wto Lip 21, 2015 14:32
Posty: 165
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 12:13    Temat postu: Gdzie po szybką pożyczkę?

Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów Małopolski i często gdzieś jeżdżę, Dzięki firmie Aasa www.aasapolska.pl i pożyczka chwilówka otrzymałam możliwość wyjazdu nad Polskie morze i moje marzenie się spełniło ! Moje potrzeby aspiracyjne nakładały na mnie presję wyjazdu i dzięki tej firmie się udało. Super oferta, zero ukrytych kosztów, miła obsługa !
futboll99 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Sob Sie 26, 2017 16:27
Posty: 26
Skąd: Dębno

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 15:29    Temat postu: Re: Gdzie po szybką pożyczkę?

Ja bym sprawdził jeszcze te pożyczki przez internet. Sporo tam naprawdę niezłych ofert.
jania56 
   

Początkujacy


Wiek: 58
Dołączył: Nie Wrz 24, 2017 20:56
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 21:17    Temat postu: Re: Gdzie po szybką pożyczkę?

dobrze wiedzieć
Taliczan 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2016 13:49
Posty: 57
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 15:16    Temat postu: Re: Gdzie po szybką pożyczkę?

Tu masz pożyczkę na sam Dowód Osobisty: Nie posiadasz dochodów, lub twoje dochody są niskie, lub też posiadasz dochody których nie chcesz zdradzać. Idealną ofertą pożyczkową jest pożyczka na Dowód Osobisty. Pożyczkę załatwisz szybko przez Internet, bez konieczności odwiedzania oddziału.
Możesz otrzymać maksymalnie do 1500zł jako pierwszą pożyczkę, następną do 25 tysięcy na okres do 24 miesięcy. Wystarczy złożyć prosty wniosek na stronie:

http://www.sprawdzamsiebie.strefa.pl/kredyt-na-dowod.html

Jeśli natomiast posiadasz auto. wówczas proponuję to;

Pożyczka pod zastaw Samochodu
Jeśli posiadasz samochód nie starszy niż 12 letni możesz otrzymać pożyczkę w wysokości do 100% jego wartości bez BIK, BIG, ERIF i innych baz danych. Pożyczka nie jest droga. Jej koszt oscyluje w granicach kredytu bankowego, a nie pożyczki z lombardu. Nie musisz posiadać pełnej zdolności kredytowej. Zabezpieczeniem jest posiadany pojazd.
Oczywiście pojazd pozostanie w Twoim użytkowaniu nadal.
Kwota kredytu nawet 100 tysięcy złotych bez poręczycieli, na 8 lat.
Oferta ważna w całym kraju, wszystko załatwisz przez Internet
Posiadamy 4 różne opcje, w tym również dla firm. ( Opcja 4 pożyczka dla firmy bez żadnych dokumentów, baz danych, dochodu, ZUS i US)
Proponujemy również pożyczkę na zakup Nawego i używanego pojazdu.
Nasze oferty wyróżniają się elastycznym podejściem do klienta.

http://www.kret.strefa.pl/pozyczka-pod-zastaw-samochodu.html
futboll99 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Sob Sie 26, 2017 16:27
Posty: 26
Skąd: Dębno

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 19:55    Temat postu: Re: Gdzie po szybką pożyczkę?

Szybkie pożyczki pozabankowe bez bik krd big https://chwilowkiok.pl/chwilowki-bez-erif-big-i-krd/
pablo11105 
   

Początkujacy


Wiek: 28
Dołączył: Czw Lip 19, 2018 16:52
Posty: 5
Skąd: Gdańska

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 17:15    Temat postu: Re: Gdzie po szybką pożyczkę?

Szybkie pożyczki kończą się ogromnymi nadpłatami.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama