portal osiedli, dzielnic i miast

Lębork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lęborskie tematy » Forum » Jak wrócić do formy po porodzie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jak wrócić do formy po porodzie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
angelina2800 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Sob Sty 20, 2018 15:32
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 15:44    Temat postu: Jak wrócić do formy po porodzie

Witam Kochane Dziewczyny, urodziłam Mateuszka 8-miesięcy temu.Jest pięknym i kochanym bobasem Smile
Jestem bardzo szczęśliwa tylko mam wielki problem, ponieważ po porodzie zostało mi 8 kg więcej Sad niestety bardzo trudno mi schudnąć, a głodzić się nie lubię.Poza tym choruje na niedoczynność tarczycy więc dodatkowo trudniej mi zrzucić kilogramy.Postanowiłam kupić sobie bieliznę wyszczuplającą i zacząć łykać chrom (już nie karmię więc spokojnie mogę).Szukałam wyszczuplającej bielizny w internecie i natrafiłam na bardzo ciekawą stronę
https://www.gatta.pl/pl/bielizna/bielizna-wyszczuplajaca/
Widzę, że mają o tym pojęcie, opinie na temat tej bielizny też są bardzo dobre.
Chodzi mi o komfort i swobodę noszenia, a także efekt wyszczuplający.Czy któraś z Was kupowała może bieliznę tego typu jakie macie odczucia ?
Proszę o wszelkie porady na temat sylwetki po porodzie.Pozdrawiam.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:35    Temat postu: Re: Jak wrócić do formy po porodzie

Na poziomie początkującym nie obejdzie się bez pomocy trenera. Bo jak inaczej nauczyć się prawidłowej techniki? No nie ma szans na szybkie efekty. Ja swojego trenera znalazłam tutaj: https://lepszytrener.pl/sporty-zimowe 
Nie ma wygodniejszej wyszukiwarki trenerów na całą Polskę Smile
A po ciąży udało mi się szybko wrocić do formy. Wystarczy mieć trochę wolnego czasu i motywującą trenerkę Smile
natasza3015 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Śro Maj 23, 2018 20:48
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Maj 23, 2018 22:46    Temat postu: Re: Jak wrócić do formy po porodzie

Dieta mniej jeść więcej się ruszać.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama