portal osiedli, dzielnic i miast

Lębork - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lęborskie tematy » Forum » prezent dla 20 letniej siostry
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

prezent dla 20 letniej siostry

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sandrula00 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Sob Lut 25, 2017 14:35
Posty: 1
Skąd: Lębork

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 14:40    Temat postu: prezent dla 20 letniej siostry

Cześć Wam, chciałabym kupić coś mojej siostrze. Kończy w marcu 20 lat więc uwielbia modne i na czasie ubrania. Nie jestem pewna na co dokładnie się zdecydować bo rzuciła jedynie hasło " coś do ubrania sama zdecyduj co " Very Happy Także sami widzicie jak mi jest ciężkoSad( Wiem, że jeśli chodzi o kolorystykę nie lubi ona czerni jedynie żywe kolory.
Nie chcę wydać majątku więc nawet nie wybrałam się do żadnej galerii. A jedynie wczoraj szukałam czegoś w necie , przeglądając strony natrafiłam na https://pakuten.pl/ Kilka rzeczy mi się spodobało, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować.....
Mam nadzieję, że mi doradzicie Smile
jania56 
   

Początkujacy


Wiek: 58
Dołączył: Nie Wrz 24, 2017 20:56
Posty: 5
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 21:18    Temat postu: Re: prezent dla 20 letniej siostry

super pomysl
claudyna8005 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Wto Gru 19, 2017 13:26
Posty: 4
Skąd: Lębork

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 13:39    Temat postu: Re: prezent dla 20 letniej siostry

Tak na pewno się ucieszy.
jadwiga5201 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Nie Sty 14, 2018 11:43
Posty: 4
Skąd: Lębork

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 12:01    Temat postu: Re: prezent dla 20 letniej siostry

Super pomysł.
anka2833 
   

Nowy na forum


Wiek: 28
Dołączył: Nie Mar 18, 2018 12:00
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 12:19    Temat postu: Re: prezent dla 20 letniej siostry

Cześć Dziewczyny, moja siostra w tą sobotę będzie obchodziła swoje 20-ste urodziny jednak tym razem nie chcę kupować jej nic z ubrań tylko stawiam na kosmetyki, ponieważ siostra uwielbia się malować.Chciałabym jej zamówić te kosmetyki online i myślę o tym żeby sprezentować jej może cienie do powiek, tusz i fluid.Szukałam strony gdzie mogłabym zamówić jej te kosmetyki i natrafiłam nahttps://www.rossmann.pl/ Udało mi się szybko wybrać kosmetyki jakie chciałbym jej podarować nie wiem tylko jak długo czeka się na taką przesyłkę? Zależy mi na czasie, ponieważ już w tą sobotę będzie uroczystość urodzinowa więc nie mam dużo czasu.Życzę wam miłej niedzieli i jeśli jesteście zorientowani w temacie przesyłek to proszę o informację.
rysiek4030 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Dołączył: Nie Kwi 15, 2018 10:08
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 10:23    Temat postu: Re: prezent dla 20 letniej siostry

Moja siostra jest "zapaloną działaczką" harcerstwa i zaraziła tą pasja mojego syna.Jestem jej za to bardzo wdzięczny , bo syn ma teraz swoje zainteresowania i jest bardzo aktywny w tej dziedzinie.W te wakacje chciałbym popłynąć promem do Anglii z żoną i oczywiście zabrać ze sobą syna.Mamy zamiar zabrać ze sobą moją siostrę jeśli tylko wyrazi na to zgodę.Myślę, jednak,że będzie chętna na taki rejs.Nasz syn jest zachwycony perspektywą tej wycieczki.Szukając w internecie natrafiłem na pewną stronę internetową gdzie spodobała mi się pewna oferta rejsów do Anglii https://www.stenaline.pl/do-uk-irlandii
Czy ktoś z Was płynął może takim promem?Czy byliście zadowoleni z rejsu?
jakie macie opinie na ten temat?Czekam na Wasze opinie.Miłej niedzieli.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama